Ataşehir Lazer Kesim

Ataşehir lazer kesim firması olarak İstanbul’un her bölgesine 2D ve 3D lazer kesim hizmeti veriyoruz. Lazer kesim en hızlı seri üretim yöntemlerinden biridir. Buna ek olarak üretimde hata payının minimuma indirildiği bir yöntem olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. CNC lazer kesim makinaları ile yapılan lazer kesim işlemi ince sac metal levhaların 2D ve 3D lazer kesim makinelerinde işlenerek şekil alması ile oluşturulur. Sac kesim yapılan metallerin üzerine markalama çalışması yapılabildiği gibi yazı da yazılabilmektedir.

X ve Y eksenleri yönünde hareket eden lazer kesim makinası plyoptic prensibi ile çalışmaktadır. Her türlü işlenmemiş sac kesim levhalar bu CNC tezgahları üzerinde lazer kesim ile işlenerek sizlere üstün kaliteli ürünler sunmaktadır.

Siz de fason lazer kesim işleriniz için lazer kesim firması arıyor iseniz doğru yerdesiniz demektir. Ataşehir lazer kesim sıklıkla hizmet verdiğimiz bölgelerden biridir. Avrupa yakası lazer kesim denildiği zaman akla ilk gelen firma Aktif Lazer olarak üretimde kaliteyi ön planda tutuyoruz. Bu yüzden hatasız, pürüzsüz ve düşük maliyetli lazer kesim işlemleri yapıyoruz.

Lazer kesim fiyatları işlenecek olan malzemenin türüne ve işlem kolaylığına bağlı olarak değişmektedir. Sac metal lazer kesim fiyatları için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Lazer kesim banner

Aktif Lazer'in Son Teknoloji Lazer Kesim Makinası Özellikleri

Maksimum Çalışma Alanı X Ekseni 4000 mm
Maksimum Çalışma Alanı Y Ekseni 2000 mm
Lazer Kesim Türleri 2D Lazer Kesim, 3D Lazer Kesim
Lazer Kesim Yapılabilen Malzemeler Siyah Sac metal, Alüminyum, Paslanmaz çelik, Demir
2D Hassas Kesim Yapılabilecek Kalınlıklar Siyah Sac: 60 mm

Paslanmaz Sac: 20 mm

Alüminyum Sac: 12 mm

Kullanılan Lazer Kesim Makinaları 1 Adet Mitsubishi ML 3015 eX 2,7 KW

2 Adet LVD Axel 3015 S 4Kw

 

TOP