Avcılar Lazer Kesim

Avcılar Lazer Kesim

Avcılar lazer kesim firmamız İstanbul'un tüm ilçelerinde olduğu gibi Avcılar bölgesinde'de faaliyet göstermektedir. Üstün kaliteli lazer kesim makineleri kullanarak seri üretim gerçekleştiriyoruz. Lazer kesim teknolojisinin en önemli avantajlarından biri, CNC makinelerini kullanarak kodlar yardımıyla hatasız üretim yapma imkanıdır.

Lazer kesim, lazer optiği kullanılarak gerçekleştirilen bir işlemdir. CNC makinasında kusursuz bir şekilde işlenen kodlar, lazer kesimine yönlendirilir ve bu sayede üretimde hata olasılığını minimuma indirir. Lazer kesimin sunduğu birçok avantaj arasında kalite, maliyet ve zaman avantajları ön plana çıkar. Bu teknik, en kaliteli ürünleri en düşük maliyetle ve en kısa sürede üretebilme yeteneği ile tüm dünyada ve ülkemizde tercih edilen bir seri üretim yöntemidir.

Aktif Lazer olarak, lazer kesim işlemlerini 2D ve 3D lazer kesim makineleri kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Bu teknoloji, üretimde atık oluşturmadan çevreye zarar vermeden çalışmayı mümkün kılar. CNC lazer kesim işlemi ile çok sert metaller, paslanmaz çelik ve alüminyum gibi çeşitli malzemelerin kesimini gerçekleştirebilmekteyiz. G kodu kullanılarak yapılan lazer kesim işlemi, CAD ve CAM yazılımları ile oluşturularak üretimin CNC kodları ile yönlendirilir.

Lazer kesim tekniği sayesinde elde ettiğimiz ürünler, pürüzsüz yüzey kalitesi ve muazzam kenar kalitesi ile öne çıkar. Avcılar bölgesinde faaliyet gösteren lazer kesim firmamız, endüstriyel üretimden dekoratif malzemelere kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Avcılar lazer kesim fiyatları için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Müşteri taleplerine göre özel çözümler üreterek, kaliteli ve ekonomik lazer kesim hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız.

Aktif Lazer olarak Kullandığımız Lazer Kesim Makinasının Özellikleri

Maksimum Çalışma Alanı X Ekseni 4000 mm
Maksimum Çalışma Alanı Y Ekseni 2000 mm
Lazer Kesim Türleri 2D Lazer Kesim, 3D Lazer Kesim
Lazer Kesim Yapılabilen Malzemeler Siyah Sac metal, Alüminyum, Paslanmaz çelik, Demir
2D Hassas Kesim Yapılabilecek Kalınlıklar Siyah Sac: 60 mm

Paslanmaz Sac: 20 mm

Alüminyum Sac: 12 mm

Kullanılan Lazer Kesim Makinaları 1 Adet Mitsubishi ML 3015 eX 2,7 KW

2 Adet LVD Axel 3015 S 4Kw

Lazer kesim banner

https://youtu.be/R8-VhficCtY
TOP