Bakırköy Lazer Kesim

Bakırköy Lazer Kesim

Bakırköy lazer kesim lazer kesim işlemlerinin yoğun bir şekilde uygulandığı ilçelerden biridri. İstanbul'un her ilçesinde olduğu gibi Bakırköy'de de faaliyet gösteren lazer kesim firmamız, sektörde en hızlı ve kaliteli ürünleri üreterek müşterilerimize hızlı teslimat imkanı sunmaktadır. Lazer kesim, dünya genelinde sıkça tercih edilen hızlı seri üretim tekniklerinden biridir. Aktif Lazer olarak, İstanbul'un hem Avrupa hem de Anadolu yakasında lazer kesim hizmeti sunmaktayız.

Amacımız, sektörde öncü yüksek hassasiyetli lazer kesim makineleri kullanarak 0 hata prensibiyle çalışmak ve üretim atıklarını minimumda tutarak maksimum parça üretimini sağlamaktır. Bakırköy'deki lazer kesim firmamız, üstün kaliteli 2D ve 3D lazer kesim yapabilen makineleri kullanmaktadır. Farklı malzemelerden, sac metalden alüminyuma ve paslanmaz çeliklere kadar çeşitli malzemelerin lazer kesim işlemlerini kolayca gerçekleştirebilmekteyiz.

Bakırköy lazer kesim firması oalrak lazer kesim sayesinde çapaksız, pürüzsüz ve yüksek kaliteli ürünler elde ediyoruzç Bu nedenle Bakırköy'deki lazer kesim hizmetimiz, tasarımda esnek çalışma imkanı sunmanın yanı sıra ürünlerimize markalama, logo çizimi ve yazı eklemeleri gibi detayları da içermektedir.

Lazer kesim, düşük maliyetli ve yüksek kaliteli bir üretim tekniği olup kalıpsız üretim imkanı da sunmaktadır. Ahşap lazer kesim, pleksi lazer kesim, markalama lazer kesim ve desen çizimi gibi çeşitli lazer kesim işlemleri için Bakırköy'deki uzman kadromuzla hızlı çözümler sunmaktayız. CNC lazer kesim tekniği, kodlar yardımıyla hatasız üretim sağlama imkanı sunmaktadır.

Bakırköy'deki lazer kesim fiyatları, lazer kesimde kullanılacak malzemenin türü ve lazer kesim tekniğine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bakırköy lazer kesim fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşmanız yeterlidir.

Aktif Lazer olarak Kullandığımız Lazer Kesim Makinasının Özellikleri

Maksimum Çalışma Alanı X Ekseni 4000 mm
Maksimum Çalışma Alanı Y Ekseni 2000 mm
Lazer Kesim Türleri 2D Lazer Kesim, 3D Lazer Kesim
Lazer Kesim Yapılabilen Malzemeler Siyah Sac metal, Alüminyum, Paslanmaz çelik, Demir
2D Hassas Kesim Yapılabilecek Kalınlıklar Siyah Sac: 60 mm

Paslanmaz Sac: 20 mm

Alüminyum Sac: 12 mm

Kullanılan Lazer Kesim Makinaları 1 Adet Mitsubishi ML 3015 eX 2,7 KW

2 Adet LVD Axel 3015 S 4Kw

Lazer kesim nedir

TOP