Beykoz Lazer Kesim

Beykoz lazer kesim firması olarak İstanbul’un lider lazer kesim firmaları arasında yer alıyoruz. Lazer kesim ile hatasız ve seri üretimin kazancını tüm endüstrilere yansıtıyoruz. 2D Lazer kesim, 3D lazer kesim, talaşlı imalat ve elektrostatik toz boyama gibi farklı üretim kanallarımız mevcuttur. Lazer kesim işleminin seri üretime olan katkısını kullanarak verimli ve mininum parça maliyeti ile çalışıyoruz.

Pleksi lazer kesim gibi günümüzde sıklıkla kullanılan en önemli lazer kesim tekniğini üretimde kullanıyoruz. Üretimde kompakt tasarım ile çeşitli kalınlıktaki sac metal malzemeleri işleyerek istediğiniz biçimi ve ölçüyü veriyoruz.

Bunun yanı sıra sac kalınlığından daha küçük olabilecek şekilde delik açma işlemini de üstün hizmet veren lazer kesim makinaları ile yapabiliyoruz. Lazer kesim çevre dostu bir üretim tekniğidir. Çünkü üretim atığı oluşma miktarı minimumdur. Bu yüzden üretimde oluşabilecek hurda miktarı yok denecek kadar azdır. Bir parçadan maksimum verimlilik sağlayıp minimum hurda oluşturuyoruz.

Fason lazer kesim firması olarak sizlere sac kesim büküm işlemleri de yapıyoruz. Aktif Lazer olarak CNC abkant büküm işlemlerinde de lazer kesimde olduğu gibi uzmanız. Firmamız ile iletişime geçerek Beykoz lazer kesim fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Beykoz Sac metal Lazer kesim fiyatları malzemenin kalınlığına işleme biçimine ve özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Bu yüzden detaylı bilgi ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak için firmamızı arayınız.

Lazer kesim nedir

Lazer Kesim Makinası Özellikleri

Maksimum Çalışma Alanı X Ekseni 4000 mm
Maksimum Çalışma Alanı Y Ekseni 2000 mm
Lazer Kesim Türleri 2D Lazer Kesim, 3D Lazer Kesim
Lazer Kesim Yapılabilen Malzemeler Siyah Sac metal, Alüminyum, Paslanmaz çelik, Demir
2D Hassas Kesim Yapılabilecek Kalınlıklar Siyah Sac: 60 mm

Paslanmaz Sac: 20 mm

Alüminyum Sac: 12 mm

Kullanılan Lazer Kesim Makinaları 1 Adet Mitsubishi ML 3015 eX 2,7 KW

2 Adet LVD Axel 3015 S 4Kw

En Ucuz Beykoz Lazer Kesim Fiyatları

Beykoz lazer kesim fiyatları işlenecek malzeme çeşidine, adet sayısına ve kullanılacak lazer kesim makinasına bağlı olarak değişir. Neden Beykoz Lazer kesim firması olarak Aktif Lazer'i tercih etmeliyim diye soruyorsanız aşağıdaki videoyu izleyerek bilgi alabilirsiniz. Profesyonel ve dinamik bir lazer kesim hizmeti için Aktif Lazer sizin için doğru adrestir. Sektörde ne kaliteli ve en ucuz lazer kesim fiyatları için bizi arayın. Lazer kesim ile hem üretim maliyetini azaltırsınız hem de daha seri bir şekilde imalat malzemelerine ulaşırsınız. Üretimde kolaylık için lazer kesimi seçin!

TOP