Çekmeköy Lazer Kesim

Çekmeköy lazer kesim olarak size İstanbul’un her köşesinde hizmet veriyoruz. Avrupa yakası lazer kesim ve Anadolu yakası lazer kesim hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Lazer kesim makinaları ile 2D ve 3D lazer kesim yapabiliyoruz. Bunun yanı sıra pleksi lazer kesim işlemleriniz de en hızlı bir şekilde firmamızca çözüme kavuşturulmaktadır.

Çekmeköy lazer kesim firması olarak lazer kesim işlemlerinizi en hızlı seri üretim yöntemi ile yapıyor ve sizlere gönderiyoruz. Üretimde düşük maliyet yüksek kalite prensibi ile çalışan lazer kesim makinaları sessiz ve çevreyi kirletmeyen özelliği ile de sıklıkla tercih edilmektedir.

Sac metal kesim, paslanmaz kesim, alüminyum kesim gibi işlemlerinizi üretimde 0 hata mottosu ile çalışarak hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Lazer kesim kompakt tasarım ile kalıp kullanmadan CNC makinaları ile en kaliteli ve en düzgün kenarlı lazer kesim işlemlerini yapıyoruz.

Çekmeköy lazer kesim fiyatları lazer kesim işleminde kullanılan malzemenin cinsine, boyutuna ve işlemin zorluğuna bağlıdır. Bu yüzden sac metal kesim fiyatları ve diğer lazer kesim işlemleri için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Lazer kesim nedir

Lazer Kesim Makinası Özellikleri

Maksimum Çalışma Alanı X Ekseni 4000 mm
Maksimum Çalışma Alanı Y Ekseni 2000 mm
Lazer Kesim Türleri 2D Lazer Kesim, 3D Lazer Kesim
Lazer Kesim Yapılabilen Malzemeler Siyah Sac metal, Alüminyum, Paslanmaz çelik, Demir
2D Hassas Kesim Yapılabilecek Kalınlıklar Siyah Sac: 60 mm

Paslanmaz Sac: 20 mm

Alüminyum Sac: 12 mm

Kullanılan Lazer Kesim Makinaları 1 Adet Mitsubishi ML 3015 eX 2,7 KW

2 Adet LVD Axel 3015 S 4Kw

Çekmeköy En Ucuz Lazer Kesim Fiyatları

Çekmeköy Lazer kesim firması mı arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz demektir. Aktif Lazer olarak sektörün lider metal lazer kesim firmasıyız. Neden Çekmeköy lazer kesim firması olarak Aktif Lazer'i tercih etmeliyim diye soruyorsanız cevabı çok basit; PROFESYONELLİK. Alanında uzman mühendis ve teknik ekibimiz ile birlikte lazer kesim sürecini en hızlı şekilde tamamlıyoruz ve tüm imalat sektörlerine destek oluyoruz. LAzer kesim ile üretim hızını arttırıyor ve üretim hatasını azaltıyoruz. Çekmeköy en ucuz lazer kesim fiyatları için hemen bizimle iletişime geçin.

TOP