Aktif lazer kesim

Hakkımızda

AKTİF LAZER

2014 yılı mart ayında İstanbul Kurtköy ‘de 600 metrekarelik alanda kurulan firmamız sadece cnc lazer kesim ve büküm üzerine kurulmuştur. Gelen talepler doğrultusunda pres, baskı, kalıp, toz boya, talaşlı imalat ve kaynak kısımlarını ekleyip 2017 yılında 3.000 metrekarelik İstanbul tuzla organize sanayi bölgesindeki yeni yerine taşınmıştır.

Giderek hızlı bir şekilde büyüyen firmamız büyümesini firmalara sunduğu mühendislik hizmetine borçludur. Hizmetlerimizi müşterilerimize aktarma konusunda, parça başı maliyet analizi ürün kalitesi ve bunların yanı sıra hızlı hizmet vermeyi firma anlayışı haline getirmiş şirketimiz, genç ve dinamik kadrosu ile hizmet vermeye ve büyümeye devam etmektedir.

BİRÇOK SEKTÖRDE PARTNER FİRMA

Aktif Lazer Metal İşleme ve Toz Boya San. Tic. A.Ş. olarak deneyimli kadromuz, kaliteli ürün anlayışımız, çözüm odaklı çalışma prensibimiz, zamanında teslimat ve fiyat avantajımızın firmanıza değer katabileceğine inanıyoruz.

Yılda milyon adetleri bulan seri üretimlerimiz ile Otomotiv, İnşaat, Elektrik, Elektronik, Mühendislik, Teknoloji, Medikal ve Metal sektörleri başta olmak üzere birçok sektörde partner firma olarak görev almaktayız.

kaynak makinesi
Aktif Lazer hakkımızda
VİZYONUMUZ
 

Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkânlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak

TOP