Kocaeli İzmit Lazer Kesim

İzmit lazer kesim olarak hayallerinizdeki ürünleri çok kısa bir süre içerisinde 0 hata ile üretiyoruz. Üretimde müşteri memnuniyetini uzman ekibimiz ile sağlayan Aktif Lazer firmamız sac kesim, alüminyum kesim, paslanmaz kesim ve dkp kesim gibi farklı malzemeleri CNC lazer kesim makinaları kullanarak kesmektedir.

CNC Lazer kesim ile birlikte pürüzsüz yüzeyli çapaksız ürünler elde edilmektedir. CNC lazer kesim makinasının kodları ile yönetilen bu üretim tekniği firmamız tarafından sizlere profesyonel ekibimiz ile verilmektedir.

Lazer kesim ile %100 kalite, zamanında teslimat, üretimde süreklilik ve %100 müşteri memuniyeti sağlama amacındayız.

Lazer kesimde kompakt tasarım ve ölçülerde yüksek hassasiyet ile verimli bir üretim sağlanmaktadır. Üretimde minumum fire oranı ile çalışarak İzmit lazer kesim firması olarak sizlere hizmet veriyoruz. Tasarımda esnek çalışma imkanını lazer kesim yöntemi bizlere sunmaktadır. Bu sayede sac metal levhalar üzerine markalama, delik açma ve yazı yazma gib farklı teknik işlemler uygulanabilmektedir.

İzmit lazer kesim fiyatları için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Aktif Lazer olarak sizlere 7/24 hzimet veriyoruz ve geniş üretim ağımız ile maksimum üretkenlik sağlıyoruz.

Lazer kesim nedir

Aktif Lazer olarak Kullandığımız Lazer Kesim Makinasının Özellikleri

Maksimum Çalışma Alanı X Ekseni 4000 mm
Maksimum Çalışma Alanı Y Ekseni 2000 mm
Lazer Kesim Türleri 2D Lazer Kesim, 3D Lazer Kesim
Lazer Kesim Yapılabilen Malzemeler Siyah Sac metal, Alüminyum, Paslanmaz çelik, Demir
2D Hassas Kesim Yapılabilecek Kalınlıklar Siyah Sac: 60 mm

Paslanmaz Sac: 20 mm

Alüminyum Sac: 12 mm

Kullanılan Lazer Kesim Makinaları 1 Adet Mitsubishi ML 3015 eX 2,7 KW

2 Adet LVD Axel 3015 S 4Kw

En Ucuz Kocaeli İzmit Metal Lazer Kesim Fiyatları

Aktif Lazer Kocaeli İzmit Lazer kesim firması denince akla ilk gelen firmadır. Sektörün lider firması olarak size profesyonel metal lazer kesim hizmeti veriyoruz. En ucuz Kocaeli İzmit metal lazer kesim firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız üstün tecrübe, uzman ekibi ve son teknoloji makineleri ile kusursuz lazer kesim hizmeti veriyor. Mükemmel kalıp teknolojisi ile imalat parçalarını üretiyoruz ve üretime serilik kazandırıyoruz. En ucuz Kocaeli İzmit metal lazer kesim fiyatları için tek yapmanız gereken bizi aramaktır.

TOP