Kadıköy Lazer Kesim

Kadıköy lazer kesim olarak lazer kesim sektöründe en hızlı ve en kaliteli ürünleri üreterek sizlere hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Bildiğiniz üzere lazer kesim çok hızlı bir seri üretim tekniğidir. Bu yüzden sıklıkla tüm dünyada tercih edilmektedir. Aktif Lazer olarak sizlere İstanbul Avrupa yakası lazer kesim ve İstanbul Anadolu yakası lazer kesim olarak hizmet veriyoruz.

Amacımız yüksek hassasiyetli lazer kesim makinaları kullanarak üretimde 0 hata mantığı ile çalışmak ve üretim atığını en aza indirerek minimum fire ile maksimum parça üretimi sağlamaktır.

Kadıköy lazer kesim firması olarak kullandığımız lazer kesim makinaları üstün kaliteli ve 2D ve 3D lazer kesim yapabilmektedir. Sac metal, alüminyum ve paslanmaz olmak üzere farklı bir çok malzemenin lazer kesim işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Lazer kesim ile çapaksız, pürüzsüz ve yüksek kaliteli ürünler elde edilmektedir. Bu yüzden Kadıköy lazer kesim olarak sizlere tasarımda esnek çalışma imkanı sunuyoruz ve lazer kesim yaptığımız ürünlere markalama, logo çizimi ve yazı yazma gibi detaylar ekliyoruz.

Lazer kesim düşük maliyetli ve yüksek kaliteli bir üretim tekniğidir. Kalıpsız üretim imkanı da bulunmaktadır. Ahşap lazer kesim, pleksi lazer kesim, markalama lazer kesim ve desen çizimi gibi lazer kesim işlemleri yaptıracak iseniz doğru yerdesiniz demektir. Aktif Lazer uzman kadrosu ile birlikte lazer kesim işlemlerinde sizlere en hızlı çözümleri sunmaktadır. CNC lazer kesim tekniği ile kodlar yardımı ile hatasız üretim imkanı sunmaktadır.

Kadıköy lazer kesim fiyatları işlenecek malzemenin türüne ve yapılacak işleme bağlı olarak değişmektedir. Lazer kesim fiyatları için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Lazer kesim banner

Aktif Lazer olarak Kullandığımız Lazer Kesim Makinasının Özellikleri

Maksimum Çalışma Alanı X Ekseni 4000 mm
Maksimum Çalışma Alanı Y Ekseni 2000 mm
Lazer Kesim Türleri 2D Lazer Kesim, 3D Lazer Kesim
Lazer Kesim Yapılabilen Malzemeler Siyah Sac metal, Alüminyum, Paslanmaz çelik, Demir
2D Hassas Kesim Yapılabilecek Kalınlıklar Siyah Sac: 60 mm

Paslanmaz Sac: 20 mm

Alüminyum Sac: 12 mm

Kullanılan Lazer Kesim Makinaları 1 Adet Mitsubishi ML 3015 eX 2,7 KW

2 Adet LVD Axel 3015 S 4Kw

 

TOP