Kartal Lazer Kesim

Kartal metal lazer kesim olarak üstün kaliteli lazer kesim makinaları ile seri üretim yapmaktayız. Metal Lazer kesim teknolojisinin en önemli avantajı olan üretimde 0 hata ile CNC makinalarını kullanarak kodlar yardımı ile hatasız üretim yapıyoruz.

Lazer kesim x ve y eksenleri üzerinde gezinen lazer optiği ile yapılan bir işlemdir. CNC makinasına işlenen kodlar lazer kesime gönderilmekte ve bu kodlar üretimde hata olanağını en aza indirmektedir. Metal Lazer kesimin bir çok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan en önemli 3 tanesi;

  • Kalite avantajı
  • Maliyet Avantajı
  • Zaman Avantajı

Çünkü lazer kesim en kaliteli ürünleri en düşük maliyet ile en kısa sürede üretmektedir. Bu yüzden tüm dünyada ve ülkemizde sıklıkla tercih edilen bir seri üretim tekniğidir. Aktif Lazer olarak lazer kesim işlemlerinizi 2D ve 3D lazer kesim makinaları kullanarak yapıyoruz.

Üretimde fire oranını en aza indiren bu teknoloji ile üretim atığı oluşturmadan çevreye zarar vermeyen bir teknik kullanıyoruz.

CNC metal lazer kesim işlemi ile çok sert metal, paslanmaz çelik ve alüminyum malzemelerin kesimini yapabiliyoruz. G kodu kullanılarak yapılan bu lazer kesim işlemi CAD ve CAM yazılımları kullanılarak oluşturulur ve üretimin CNC kodları ile yapılması sağlanır. Lazer kesim tekniği ile pürüzsüz, yüzey kalitesi oldukça yüksek ve kenar kalitesi muazzam olan ürünler elde ediyoruz.

Kartal lazer kesim firması olarak hem endüstriyel üretim hem de dekoratif malzemelerin üretimi için lazer kesim tekniğini kullanıyoruz. Kartal lazer kesim fiyatları için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Lazer kesim banner

Aktif Lazer olarak Kullandığımız Metal Lazer Kesim Makinasının Özellikleri

Maksimum Çalışma Alanı X Ekseni 4000 mm
Maksimum Çalışma Alanı Y Ekseni 2000 mm
Lazer Kesim Türleri 2D Lazer Kesim, 3D Lazer Kesim
Lazer Kesim Yapılabilen Malzemeler Siyah Sac metal, Alüminyum, Paslanmaz çelik, Demir
2D Hassas Kesim Yapılabilecek Kalınlıklar Siyah Sac: 60 mm

Paslanmaz Sac: 20 mm

Alüminyum Sac: 12 mm

Kullanılan Lazer Kesim Makinaları 1 Adet Mitsubishi ML 3015 eX 2,7 KW

2 Adet LVD Axel 3015 S 4Kw

Kartal En Ucuz Metal Lazer Kesim Fiyatları

En ucuz kartal metal lazer kesim firması mı arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz demektir. Aktif Lazer olarak metal lazer kesim sektöründe profesyonel ve tecrübeli bir şirketiz. Lider konumda olduğumuz metal lazer kesim sektöründe en ucuz kartal metal lazer kesim fiyatları ile hizmet veriyoruz. Alanında uzman ekibimiz ve teknik personellerimiz ile üretim hızını arttırıyor ve üretimde yenilik sağlıyoruz. İmalat sektörünün ihtiyacı olan metal lazer kesim parça imalatını yapıyoruz ve üretime serilik katıyoruz. Hemen bizimle iletişime geçin ve Kartal en ucuz metal lazer kesim fiyatları ile ilgili bilgi alın!

TOP