Maltepe Lazer Kesim

Maltepe lazer kesim olarak sizlere üstün kaliteli lazer kesim makinaları ile hizmet vermekteyiz. Metal kesim, pleksi kesim, paslanmaz lazer kesim, alüminyum lazer kesim gibi işlemlerinizi en hızlı şekilde yapıyoruz. Seri üretim tekniği olan lazer kesim ile firma logo tasarım, kalıpsız lazer kesim ve yazı işleme gibi farklı üretim tekniklerini uyguluyoruz.

CNC Kesim  makinaları ile yapılan bir işlemdir. CNC lazer kesim CNC makinalarına işlenen kodlar yardımı ile kolayca yapılan en önemli üretim tekniklerinden biridir. Çünkü seri üretim günümüzde çok önemlidir. Bizler de seri üretimin en önemli ayağı olarak lazer kesim firması olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Üretimde 0 hata, minimum fire, yüksek kalite, üstün dayanıklılık ve ile lazer kesim işlemleriniz gerçekleştirilmektedir. Maltepe lazer kesim firması olarak sizlere çok uzun yıllardır hizmet veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası Lazer kesim ve İstanbul Anadolu yakası lazer kesim firması olarak firmamız sizlere çok geniş bir üretim ağı sunmaktadır. Lazer kesimin yanı sıra abkant büküm, elektrostatik toz boyama ve talaşlı imalat gibi geniş üretim ağımız ile büyir bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Eğer sizde Maltepe lazer kesim firması arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Çünkü düşük maliyet ve yüksek kalite arayanların adresi Aktif Lazer’dir. Maltepe lazer kesim fiyatları için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Lazer kesim nedir

Aktif Lazer Metal Lazer Kesim Makinaları

Maksimum Çalışma Alanı X Ekseni 4000 mm
Maksimum Çalışma Alanı Y Ekseni 2000 mm
Lazer Kesim Türleri 2D Lazer Kesim, 3D Lazer Kesim
Lazer Kesim Yapılabilen Malzemeler Siyah Sac metal, Alüminyum, Paslanmaz çelik, Demir
2D Hassas Kesim Yapılabilecek Kalınlıklar Siyah Sac: 60 mm

Paslanmaz Sac: 20 mm

Alüminyum Sac: 12 mm

Kullanılan Lazer Kesim Makinaları 1 Adet Mitsubishi ML 3015 eX 2,7 KW

2 Adet LVD Axel 3015 S 4Kw

En Ucuz Maltepe Metal Lazer Kesim Fiyatları

Maltepe'de en ucuz metal lazer kesim firması mı arıyorsunuz? Aktif Lazer olarak size yardımcı olabiliriz. DKP kesim, paslanmaz çelik, metal ve ametal malzemelerin kusursuz kesimi için bizi arayabilirsiniz. Sektördeki başarımızı kusursuz imalata borçluyuz. Otomotiv, uçak sanayi ve beyaz eşya sektörü başta olmak üzere her sektörün lazer kesim ihtiyacını karşılıyoruz. Hemen bizi arayın ve en ucuz Maltepe lazer kesim fiyatları öğrenin. Lazer kesim yaptırın işinizi şansa bırakmayın!

TOP