Pendik Lazer Kesim

Pendik lazer kesim olarak sizlere İstanbul Anadolu Yakası lazer kesim firması ve İstanbul Avrupa Yakası lazer kesim firması olarak hizmet vermekteyiz. Aktif Lazer alanında uzman üstün üretim tekniklerine hakim bir lazer kesim firmasıdır.

Lazer kesim; seri üretim ve 0 hata mantığı ile çalışan üretim atığının oluşmadığı bir üretim yöntemidir. Bu yüzden lazer kesim endüstriyel ve dekoratif alanda sıklıkla tercih edilmektedir. Pleksi lazer kesim, ahşap lazer kesim, sac metal lazer kesim, paslanmaz ve alüminyum kesim olarak malzeme çeşitliliği oldukça fazladır.

Üretimde kullandığımız CNC Lazer kesim makinaları ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Çünkü lazer kesim makinalarının kalitesi arttıkça lazer kesim işleminin kalitesi de artmaktadır. CNC makinasına işlenen kodlar yardımı ile yapılan bu işlem lazer optiğinin X ve Y ekseni üzerinde hareket ederek kodları uygulaması ile yaptığı işlemdir.

Lazer kesim diğer üretim tekniklerinden çok daha avantajlı bir yöntemdir. Çünkü üretimde zaman kaybını ve malzeme israfını önler. Bunun yanı sıra düşük maliyetli bir üretim tekniğidir. Üretimde pürüzsüz ve çapaksız ürünler elde edilmektedir. Bunun yanı sıra üretim adedi az olan ürünlerde kalıpsız üretim tekniği olarak da kullanılmaktadır.

Pendik lazer kesim firması olarak sizlere uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Özellikle sac kesim ve metal işleme konusunda uzmanlığımız bulunmaktadır. Pendik Lazer kesim fiyatları için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Lazer kesim nedir

Aktif Lazer olarak Kullandığımız Lazer Kesim Makinasının Özellikleri

Maksimum Çalışma Alanı X Ekseni 4000 mm
Maksimum Çalışma Alanı Y Ekseni 2000 mm
Lazer Kesim Türleri 2D Lazer Kesim, 3D Lazer Kesim
Lazer Kesim Yapılabilen Malzemeler Siyah Sac metal, Alüminyum, Paslanmaz çelik, Demir
2D Hassas Kesim Yapılabilecek Kalınlıklar Siyah Sac: 60 mm

Paslanmaz Sac: 20 mm

Alüminyum Sac: 12 mm

Kullanılan Lazer Kesim Makinaları 1 Adet Mitsubishi ML 3015 eX 2,7 KW

2 Adet LVD Axel 3015 S 4Kw

 

TOP