Sultanbeyli Lazer Kesim

Sultanbeyli lazer kesim olarak sizlere geniş üretim ağımız ile hizmet vermekteyiz. Lazer kesim firması olarak sac metal kesim, alüminyum kesim, dkp kesim, paslanmaz kesim gibi farklı bir çok lazer kesim tekniği ile hizmet vermekteyiz.

İstanbul Avrupa yakası lazer kesim firmaları ve İstanbul Anadolu yakası lazer kesim firmaları arasında oldukça tecrübeli ve başarılı olan firmamız sektörün lider firmalarından biridir.

Lazer kesim birbirinden farklı parçaların üretimde sıfır hata tekniği kullanılarak uygulandığı bir yöntemdir. Lazer kesimin maliyet avantajı, kalite avantajı ve zaman avantajı vardır. Yani düşük maliyet ile yüksek kaliteli üretimi en kısa sürede gerçekleştiren bir kesim tekniğidir.

CNC lazer kesim makinaları CNC kodlarını kullanarak en kaliteli ürünleri 0 hata ile üretmektedir. Seri üretim yöntemlerinden biri olan lazer kesim; otomobil parçası yapımı gibi endüstriyel alanda sıklıkla kullanılan bir tekniktir, bunu yanı sıra pleksi lazer kesim, ahşap lazer kesim işlemleri de yapılarak dekoratif alanda da hizmet verilmektedir.

Sultanbeyli lazer kesim firması olarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Bize 7/24 tüm sorularınız için ulaşabilirsiniz. Lazer kesim ile pürüzsüz yüzeyli ve çapaksız ürünler elde ederek çok hızlı önemli bir hizmet alanı oluşturuyoruz. Çünkü üretimde 0 hata her sektörde istenilen ve üretim atığını en aza indiren yöntemdir. Sizler de Lazer kesim Sultanbeyli fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Lazer kesim banner

Aktif Lazer olarak Kullandığımız Lazer Kesim Makinasının Özellikleri

Maksimum Çalışma Alanı X Ekseni 4000 mm
Maksimum Çalışma Alanı Y Ekseni 2000 mm
Lazer Kesim Türleri 2D Lazer Kesim, 3D Lazer Kesim
Lazer Kesim Yapılabilen Malzemeler Siyah Sac metal, Alüminyum, Paslanmaz çelik, Demir
2D Hassas Kesim Yapılabilecek Kalınlıklar Siyah Sac: 60 mm

Paslanmaz Sac: 20 mm

Alüminyum Sac: 12 mm

Kullanılan Lazer Kesim Makinaları 1 Adet Mitsubishi ML 3015 eX 2,7 KW

2 Adet LVD Axel 3015 S 4Kw

En Ucuz Lazer Kesim Sultanbeyli Fiyatları

Sultanbeyli en ucuz lazer kesim firması mı arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz demektir. Metal lazer kesim sektöründe başarısını 20 yıldır sürdüren firmamız Aktif Lazer; üretimde verimliliği arttırmak için her geçen gün imalat parkurunu yeniliyor. Son teknoloji lazer kesim makinaları ile üretim gücünü arttıran sistemimizle size hizmet veriyoruz. Sektörde lider olan firmamız en ucuz Sultanbeyli lazer kesim fiyatları ile size destek oluyor. Siz de kusursuz imalat için Aktif Lazer'i tercih ederek gücünüze güç katabilirsiniz. Hemen bizi arayın ve Sultanbeyli lazer kesim fiyatları ile ilgili bilgi alın.

TOP