Tuzla Lazer Kesim

Tuzla lazer kesim olarak sizlere İstanbul ‘un her bölgesinde lazer kesim hizmeti veriyoruz. İstanbul Anadolu yakası lazer kesim firmaları ve İstanbul Avrupa yakası lazer kesim firmaları arasında size uzun yıllardan beri bu sektörde hizmet veren tecrübeli ve profesyonel bir ekibe sahibiz. Aktif Lazer olarak firmamız lazer kesim tekniğini kullanarak sac metal kesim, alüminyum kesim, dkp kesim ve paslanmaz kesim işlemlerini yapmaktayız. Bunun yanı sıra pleksi lazer kesim ve ahşap lazer kesim tekniğini kullanarak da üretim yapıyoruz.

Özellikle CNC lazer kesim makinaları kullanarak özenle işlediğimiz sac metal malzemeleri düşük maliyet ve yüksek kalite ile üretiyoruz. Lazer kesimin zaman avantajı, kalite avantajı ve maliyet avantajını kullanarak sizlere en kaliteli ürünleri en kısa sürede gönderiyoruz.

CNC lazer kesim ile minumum maliyet maksimum verimlilik sağlanmaktadır. Az adetli işlerde kalıpsız üretim sağlayan hızlı üretim methodudur. Tasarımda esnek çalışma imkanı sağlanarak sac üzerine markalama yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra üretim parçasına yazı yazılabilmekte ve logo kazıma işlemi lazer kesim makinaları ile yapılmaktadır.

Lazer kesim ile ölçülerde yüksek hassasiyet sağlanmaktadır. Çünkü CNC makinasına işlenen kodların hata oranı yoktur. Üretimde hatasız bir ürün elde etmek istiyorsanız kesinlikle lazer kesim işlemini tercih etmeniz gerekmektedir.

Tuzla lazer kesim firması olarak sizlere en kaliteli ürünleri en düşük fiyatlara yapabilmekteyiz. Tuzla lazer kesim fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Lazer kesim nedir

Aktif Lazer olarak Kullandığımız Lazer Kesim Makinasının Özellikleri

Maksimum Çalışma Alanı X Ekseni 4000 mm
Maksimum Çalışma Alanı Y Ekseni 2000 mm
Lazer Kesim Türleri 2D Lazer Kesim, 3D Lazer Kesim
Lazer Kesim Yapılabilen Malzemeler Siyah Sac metal, Alüminyum, Paslanmaz çelik, Demir
2D Hassas Kesim Yapılabilecek Kalınlıklar Siyah Sac: 60 mm

Paslanmaz Sac: 20 mm

Alüminyum Sac: 12 mm

Kullanılan Lazer Kesim Makinaları 1 Adet Mitsubishi ML 3015 eX 2,7 KW

2 Adet LVD Axel 3015 S 4Kw

 

TOP