Ümraniye Lazer Kesim

Ümraniye lazer kesim olarak sizlere en geniş üretim ağımız ile lazer kesim sektöründe hizmet vermekteyiz. Lazer kesim, CNC büküm ve kaynaklı imalat gibi farklı üretim teknikleri kullanan Aktif Lazer lazer kesim firmaları içerisinde yüksek tecrübe ve uzman kadroya sahip önemli firmalar arasında yer almaktadır.

CNC lazer kesim tekniği üretimde kodlar kullanılması ile oluşturulmaktadır. Lazer kesim lazer optiğinin X ve Y eksenleri üzerinde hareket ettirilerek istenilen şeklin metal parçalara verilmesini sağlanmaktadır. Lazer kesim ile sac kesim, alüminyum kesim, Dkp kesim ve paslanmaz kesim yapılarak endüstriyel alana çok büyük hizmet verilmektedir. Örneğin önemli otomobil parçaları lazer kesim tekniği ile hızlı bir şekilde üretilebilmektedir.

Ümraniye lazer kesim firması olarak size İstanbul’un her ilçesinde çok geniş üretim kapasitemiz ile hizmet vermekteyiz. Lazer kesim fiyatları işlenecek olan malzemeye ve işlem yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir. Bu yüzden Ümraniye lazer kesim fiyatları için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek teklif almaktır.

Lazer kesim nedir

Aktif Lazer'in Lazer Kesim Makinelerinin Özellikleri

Maksimum Çalışma Alanı X Ekseni 4000 mm
Maksimum Çalışma Alanı Y Ekseni 2000 mm
Lazer Kesim Türleri 2D Lazer Kesim, 3D Lazer Kesim
Lazer Kesim Yapılabilen Malzemeler Siyah Sac metal kesim, Alüminyum, Paslanmaz çelik, Demir
2D Hassas Kesim Yapılabilecek Kalınlıklar Siyah Sac: 60 mm

Paslanmaz Sac: 20 mm

Alüminyum Sac: 12 mm

Kullanılan Lazer Kesim Makinaları 1 Adet Mitsubishi ML 3015 eX 2,7 KW

2 Adet LVD Axel 3015 S 4Kw

 

 

TOP